• Неодамнешно
  • -6 %
Убаво Слика За Постелнина Дневна Соба 3D Sunshade Прозорец Завеси Нарачана Големина

Убаво Слика За Постелнина Дневна Соба 3D Sunshade Прозорец Завеси Нарачана Големина

DEN 2053.00
DEN 2184.00

Количината на стоката
Това е достапна

Може да се прилагоди на големината
Број на модел : D0139 A
Сенчење го оценувате околу 90%.
Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 250g/m⊃2;
Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, може да се мијат, може да се пеглаат, не исчезнува, нема намалување.
Карактеристики : Blackout, Анти-УВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење
Цел : Дневна соба - Спална соба - Office - хотели
Висок квалитет сенка ткаенина, може ефикасно да се спречи ултравиолетови, Машина Перат
Оваа завеси е за шиење заврши ,Вклучуваат куки .можете да ги користите comfortablely.
Ова е куки висат процес, повеќе од три-димензионални.

Клучни карактеристики

Големина:
W264cm H241cm, W300cm H270cm, W203cm H241cm, W264cm H213cm, W360cm H270cm, W203cm H160cm, W264cm H160cm, W203cm H213cm, W220cm H180cm, W320cm H270cm, W150cm H166cm
Локација:
прозорецот
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Европа
Бренд Име:
AhLoyalty
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Број На Модел На:
D0139A
Тип:
Завесата
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Сценско
Формат:
Мушка Јаже
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори

Слични производи во категоријата