• Неодамнешно
  • -41 %
Дома Декор Drapes Чиста Прозорец Завеси за Дневна Соба, Спална соба, Кујна Модерна Tulle Завеси Сонцето Флорални Ткаенина Ролетни

Дома Декор Drapes Чиста Прозорец Завеси за Дневна Соба, Спална соба, Кујна Модерна Tulle Завеси Сонцето Флорални Ткаенина Ролетни

DEN 142.00
DEN 240.00

Количината на стоката
Това е достапна


Функција :
Шик Lotus Тип Tulle Voile Врата, Прозорец Завеса Drape Панел Чиста Шамија Valance
Топла Чиста Voile Прозорец Завеси Вратата Соба Декорација Панел Drape Valances Шамија
Шарени домот, 2 видови на боја слободен избор, тенок и лесен. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.4" Ширина х 2М/78.
За перење, Нега на : Не се погодни за миење.
Имајте на ум : вие не може да се стави на две парчиња. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние само брод да се потврди цел адреси. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Пакет :
1 X Voile Завеса 1. На Плочка да се исуши. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.8" Должина. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Не кајгана. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Совршен за да ги красат вашата дневна соба или во спалната соба за да одговара на различни декорација стил
Ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
Спецификација :
Материјал : Voile Завеса
Модел : Lotus
Боја : Сина ,Виолетова
Одговара Род Џеб : 4cm/1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Клучни карактеристики

Материјал:
Voile Завеса
Бренд Име:
VKTECH
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Стил:
Пастирски
Број На Модел На:
Завеси
Тип:
Цевка Завеса
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Шаблон Тип:
Флорални
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Применливи Прозорец Тип:
Заливот Прозорецот
Техника:
Други
Формат:
Други
Одговара Род Џеб:
4cm/1.57 или помалку
Големина:
95CM /37.4'' Width x 2M/78.8 Length.

Слични производи во категоријата