• Неодамнешно
  • -32 %
Бавно Душата Шарени Сина 2017 Нов Висок степен на Жива Вода Растворливи Шупливи Завеса Европа Завеси За Соба, Спална соба, Кујна со Луксузни

Бавно Душата Шарени Сина 2017 Нов Висок степен на Жива Вода Растворливи Шупливи Завеса Европа Завеси За Соба, Спална соба, Кујна

DEN 588.00
DEN 864.00

Количината на стоката
Това е достапна

* Curtian Width = A * 2 (два Пати на пол или песната ширина) Доколку вашиот прозорец ширина е 2 метри,ние ви препорачуваме 2 парчиња (2mx2.7 m
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[42323] Совети за ПЛАЌАЊЕ на Сите големи банкарски картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. * Завеса Height =B/C/D (До вас) Можете да оставите порака да имаат Слободен Прилагоди на Висината подолу 2. Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број ако изберете брз брод, ако не, ние ќе брод вашата нарачка преку Воздух Mail.
*Завеса Height =B/C/D (До вас)
Можете да оставите порака да имаат Слободен Прилагоди на Висината подолу 2.7m) за целиот прозорец. SHIPPMENT Обично превозот ќе се организира во рамките на 7days по плаќање. Ние секогаш користете брзо превозот начини и одлучуваат употреба кои шпедиција, ако сакате конкретни шпедиција, оставете порака до нас .
* ОБРАБОТКА НАЧИНИ : ве Молиме изберете еден,или ние ќе ги испрати Стил КУКА за вас. Врз ја Напуштат Повратни информации за оваа Трансакција, страната кликнете ја Напуштат Повратни информации.
*Curtian Width =A * 2 (два Пати на пол или песната ширина)
Ако вашиот прозорец ширина е 2 метри,ние ви препорачуваме 2 парчиња (2mx2.
* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle. Се потврди приемот на вашата нарачка.7m) за целиот прозорец.Завеса и tulle се продава одделно!
* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback/tassel/зрнца/valance
* Се ВКЛУЧЕНИ : Ние нудиме куките или прстени за слободни(Зависи од обработка начин ќе се избере). * ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : готовиот ширина ќе биде 5-10 cm пократок од ширината ќе нареди.
* ЗАВРШЕНА ГОЛЕМИНА : готовиот ширина ќе биде 5-10 cm пократок од ширината ќе нареди. ПОВРАТНИ информации Знак во Мојот Ali Express.
* ЦЕНА : САМО за 1 парче завеса или tulle. ДАНОЦИ Во некоја земја,наредби можеби ќе треба да плаќаат увозни давачки во локалните обичаи, овие трошоци се на купувачот одговорност. Завеса и tulle се продава одделно!
* НЕ се ВКЛУЧЕНИ : Tieback/tassel/зрнца/ valance * ВКЛУЧЕНИ : Ние нудиме куките или прстени за слободни(Зависи од обработка начин ќе се избере).
* ОБРАБОТКА НАЧИНИ : ве Молиме изберете еден,или ние ќе ги испрати Стил КУКА за вас.
* ГОЛЕМИНА : Големина на "контактирајте не" е само ширина 50cm завеса или tulle,ве молиме изберете вистинската големина.

Клучни карактеристики

Големина:
CONTACT US, W100cm x H270cm, W150cm x H270cm, W200cm x H270cm, W250cm x H270cm, W300cm x H270cm, W350cm x H270cm, W400cm x H270cm
Обработка:
КУКИ, GROMMET ВРВОТ, Род Џеб, се Повлече Pleated Лента
Бренд Име:
БАВНО ДУШАТА
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Тип:
Завесата
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Техника:
Ткаени
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Извезена
Стил:
Европа
Локација:
прозорецот
Формат:
Електричен
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CLS-669
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница,Кафе,Канцеларија
Текстурата на материјалот:
Жанила
Ткаенина Директорот Компонента:
Viscose Влакна (viscose)
Ткаенина директорот компонента содржина:
Педесет
Ткаенина состав:
Полиестер влакна (полиестер)
Ткаенина Содржина:
Педесет
Технологија:
Вода Растворлив Везови
Функција:
Половина Сенка (40%-70%)
НЕМА.:
шарени сина
Боја:
Шарени - Сино - Крпа, Шарени Син Екран

Слични производи во категоријата