• Неодамнешно
  • -21 %
Среќен Носат Ткаенина Завеса за Врата Спалната соба Дневна Соба Вратата Завеси за Домашна Декорација Виси Тремот Бања Вратата Завеса

Среќен Носат Ткаенина Завеса за Врата Спалната соба Дневна Соба Вратата Завеси за Домашна Декорација Виси Тремот Бања Вратата

DEN 891.00
DEN 1128.00

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте на LX Продавница забава 5 $ : цел цена повеќе од 99$ купон 4 $ : цел цена повеќе од 79$ забава 3 $ : цел цена повеќе од 59$ купон 2 $ : цел цена повеќе од 39$ купон 1 $ : цел цена повеќе од 19$ добиете купонот на страната на производи следат мојата продавница да добие повеќе од 5% попуст ние сме професионални завеси производителот во кина.користење на квалитетни материјали и добра технологија,ние мора да се осигураме дека нашиот производ квалитетот сите нив се готови производи.изборот на видот и фиксација начин,ќе можете лесно да се инсталира директно на нив
Детали за производот опис :

Клучни карактеристики

Големина:
85x90cm, 85x120cm, 85x150cm, 85x180cm, 85x200cm, 100x150cm, 100x200cm
Употреба:
Кафе,Канцеларија,Дома,Хотел
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Тип:
Завесата
Стил:
Пастирски
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Формат:
јаже
Техника:
Ткаени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Шема:
Печатени
Материјал:
Крпа Завеса
Локација:
врата
Број На Модел На:
вратата завеса
Шаблон Тип:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Производот:
Крпа Завеса
Употреба:
врата
Функција:
Дома декорација
Потекло:
Кина

Слични производи во категоријата