• Неодамнешно
110 40W НИ PLUG DIY Pyrography Алатка Занает Woodburning Лемење Пенкало Дрво за Горење Пенкало Електрични Лемење Железо Алатка Сет со 5 Nozzl

110 40W НИ PLUG DIY Pyrography Алатка Занает Woodburning Лемење Пенкало Дрво за Горење Пенкало Електрични Лемење Железо Алатка

DEN 475.20

Количината на стоката
Това е достапна


110 V Американски Стандард Одбор pyrography 7 парче алатка pyrograph pyrographic означете збор 40 W железо резба
Станот plug 110 V домашните не може да се користи
Нето тежина 170 g

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата