• Неодамнешно
  • -15 %
1PC 6463(Врв) ДА 6SN7(Дното) 9Pin ДА 8Pin Цевка DIY Аудио Вакуум Цевки Адаптер Приклучок Конвертор Бесплатен Превозот

1PC 6463(Врв) ДА 6SN7(Дното) 9Pin ДА 8Pin Цевка DIY Аудио Вакуум Цевки Адаптер Приклучок Конвертор Бесплатен Превозот

DEN 570.00
DEN 670.08

Количината на стоката
Това е достапна


Pls имајте во предвид дека : Без оригинално пакување ако само за купување на еден производ.За бесплатен превозот на производот,ние ќе го избере најмногу повластен испорака начин.
1 Piece 6463 ДА 6 SN7 ( дното) 9 Pin ДА 8 Pin Цевка DIY Аудио Вакуум Цевки Адаптер Приклучок Конвертор Бесплатен Превозот

Клучни карактеристики

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
6463 ДА 6SN7
Максимална Моќност По Канал:
10W
Бренд Име:
REISONG
is_customized:
Yes
Тип:
Дома Засилувач

Слични производи во категоријата