• Неодамнешно
encendedor usb лак полесни чадот од цигари isqueiro електронски metel aanstekers запалки esqueiro windproof gadgets, за мажи

encendedor usb лак полесни чадот од цигари isqueiro електронски metel aanstekers запалки esqueiro windproof gadgets, за мажи

DEN 719.52

Количината на стоката
Това е достапна

(Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Оваа полесни се напојува од батерија. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба. или, можете да изберете да имате замена.
USB Полнење Кабел Е Вклучен.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.Совршен за патување gadget.
Безбедно да се земе на авиони. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ако враќа за квалитетот на производот проблеми, ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Иновираат Заштита На Животната Средина Електронски Електричен Лак Запалка Приклучок.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Правец на-доказ и работи под било какви временски услови.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Батеријата може да се полни и празни стотици пати.
Не Гас/Гориво е Потребно.Ние само брод да се потврди цел адреси.
Пакет се Вклучени : 1 x USB Полнење Полесни во кутија 1 x USB Кабел
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
isqueiro elétrico usb зажигалка
Карактеристики :
Сосема нов, Висок квалитет.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.

Клучни карактеристики

Употреба:
Цигара
Стил:
Електронски
Бренд Име:
AHKUCI
Број На Модел На:
0TH-0207
Материјал:
Метал

Слични производи во категоријата