• Неодамнешно
  • -28 %
2017 Нови Пристигнување Машки подарок Лак Запалки метал USB Полнење Flameless Електричен Лак Windproof Пура запалка приклучок за

2017 Нови Пристигнување Машки подарок Лак Запалки метал USB Полнење Flameless Електричен Лак Windproof Пура запалка приклучок

DEN 483.00
DEN 671.52

Количината на стоката
Това е достапна


2017 Нови Пристигнување Машки подарок Лак Запалки метал USB Полнење Flameless Електричен Лак Windproof Пура запалка приклучок за
Опис :
Сосема нов, Висок квалитет.
Иновираат Заштита На Животната Средина Електронска Цигара Полесни.
Оваа полесни се напојува од батерија.
Не Гас/Гориво е Потребно.
Батеријата може да се полни и празни стотици пати.
Совршен за патување gadget.
USB Полнење Кабел Е Вклучен.
Одличен Подарок Објект или Лична Колекција.
Безбедно да се земе на авиони.
100% безбеден !!!
Пакетот вклучува :
1 x USB Полнење Полесни
1 x USB Кабел

Клучни карактеристики

боја:
СИНА, ЦРНА, ЗЛАТНА, СВЕТЛО, СРЕБРО.
Употреба:
Цигара
Број На Модел На:
ДР-0274
Стил:
Windproof
Бренд Име:
AHKUCI
Материјал:
Метал

Слични производи во категоријата