• Неодамнешно
  • -5 %
НОВИОТ германски тастатурата ЗА ЛЕНОВО Z50-70 Z50-70A Z50-75 Z50-80E Z51-70 Z51-70A ГР лаптоп ТАСТАТУРА позадинско осветлување на сребро.

НОВИОТ германски тастатурата ЗА ЛЕНОВО Z50-70 Z50-70A Z50-75 Z50-80E Z51-70 Z51-70A ГР лаптоп ТАСТАТУРА позадинско осветлување

DEN 1183.00
DEN 1245.60

Количината на стоката
Това е достапна


Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
Z50-70 Z50-70A Z50-75 Z50-80E Z51-70 Z51-70A
Бренд Име:
сребро линк
Компатибилен Бренд:
Леново
Стандард:
Германски

Слични производи во категоријата