• Неодамнешно
РУСКАТА Лаптоп Тастатура за BENQ за Joybook P53 P53-LC12 црна

РУСКАТА Лаптоп Тастатура за BENQ за Joybook P53 P53-LC12 црна

DEN 960.00

Количината на стоката
Това е достапна


Напомена :
Нов висок квалитет на тастатура
100% компатибилен производител
Еквивалент Замена Дел
Ве молиме бидете сигурни да проверите со вашиот лаптоп компатибилност пред да нарачате овој производ
Секој тастатура е тестиран пред превозот и се 100% работи
Го замени вашиот погрешни,испукана,скршени тастатура hipment : Ние можеме да брод на светот. Предмети генерално се испраќаат до вашиот превозот адреса во рок од 24 часа по уплата е потврдена. (Sat. & Сонцето. и повеќето национални празници исклучени.). ако сакате да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето. Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока. Превозот преку ЕМС DHL ПРОЗОРЦИ се достапни, ве молиме контактирајте со нас ако сакате другите превозот услуга.

Клучни карактеристики

Стандард:
Руски Стандард
Компатибилен Бренд:
Panasonic
Број На Модел На:
P53

Слични производи во категоријата