• Неодамнешно
GZEELE НИ за Fujitsu Lifebook A544 AH544 AH564 НАС англиски Лаптоп Тастатура P/N CP648386-03 MP-13K33US-930 CNYACP648386 15.6 нова

GZEELE НИ за Fujitsu Lifebook A544 AH544 AH564 НАС англиски Лаптоп Тастатура P/N CP648386-03 MP-13K33US-930 CNYACP648386 15.6

DEN 1630.56

Количината на стоката
Това е достапна


Состојба : Нова и Сосема Гаранција : 180 денови

Клучни карактеристики

Бренд Име:
GZEELE
Компатибилен Бренд:
Fujitsu
Стандард:
НИ Стандард
Број На Модел На:
E733 E744 E734 E743

Слични производи во категоријата