• Неодамнешно
Нов и оригинален STM32F103ZCT6 вградени микроконтролерски контролер LQFPP-144

Нов и оригинален STM32F103ZCT6 вградени микроконтролерски контролер LQFPP-144

DEN 168.00

Количината на стоката
Това е достапна


Нов и оригинален STM32 F103 ZCT6 вградени микроконтролерски контролер LQFPP-144

Клучни карактеристики

Atari Модел:
Atari 2600,Atari 5200,Јагуар,Atari 7800
Број На Модел На:
STM32F103ZCT6
Компатибилен Марка/Модел:
Atari
Бренд Име:
SZJHYKJ
Модел:
STM32F103ZCT6
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move

Слични производи во категоријата