• Неодамнешно
Дома мебел STM32F405RGT6 LQFP - 64 32-битни 1 MB flash меморија чип микро контролер

Дома мебел STM32F405RGT6 LQFP - 64 32-битни 1 MB flash меморија чип микро контролер

DEN 6000.00

Количината на стоката
Това е достапна


Дома мебел STM32 F405 RGT6 LQFP - 64 32-битни 1 MB flash меморија чип микро контролер

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
STM32F405RGT6
Atari Модел:
Atari 2600,Atari 5200,Atari 7800,Jaguar
Компатибилен Марка/Модел:
Atari
Бренд Име:
SZJHYKJ
Модел:
STM32F405RGT6
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move

Слични производи во категоријата