• Неодамнешно
WT588D USB Аудио Режач Глас Програмер Симнувачот VoiceChip WT588D-16P 28p

WT588D USB Аудио Режач Глас Програмер Симнувачот VoiceChip WT588D-16P 28p

DEN 378.24

Количината на стоката
Това е достапна

5 W8 Европа и WT588 D сакате да ги поставите како PWM излез на владата;
3, pin-VCC GND VREST КС CLK ДАЛИ ДИ симнат онлајн излез линија интерфејси;
4, RESET (Ресетирај (кога не е конекцијата е прекината или грешка во врска процес, и по даунлоадирањето е завршено, можете да кликни тука копчето за ресетирање);
5, тестот копчето, десет клучеви К1, К2, К3, K4, K5, K6, K7, K8, K9, K10 одговараат на I / O портот P00, P01, P02, P03, P04, P05,
P06, P07, P10, P11;
6, pin РЕСЕТИРАТЕ P00 P01 P02 P03 I / O портот pin-надвор, со програмата за дебагирање микроконтролерски
7, ЗАФАТЕН, зафатен сигнал индикатор
8, моќ индикатор
10, USB кабел текст слот, поврзан со компјутер преку USB кабел, по претворањето на енергијата добиена од USB.
11, заклучување на седиште може да биде ставен WT588 D модул, WT588 D plug SPI-Флеш (треба да се конвертира седиште), до крајот на сместување.
11, заклучување на седиште може да биде ставен WT588 D модул, WT588 D plug SPI-Флеш (треба да се конвертира седиште), до крајот на сместување.5 W8 Европа и WT588 D сакате да ги поставите како PWM излез на владата;
3, pin-VCC GND VREST КС CLK ДАЛИ ДИ симнат онлајн излез линија интерфејси;
4, RESET (Ресетирај (кога не е конекцијата е прекината или грешка во врска процес, и по даунлоадирањето е завршено, можете да кликни тука копчето за ресетирање);
5, тестот копчето, десет клучеви К1, К2, К3, K4, K5, K6, K7, K8, K9, K10 одговараат на I / O портот P00, P01, P02, P03, P04, P05,
P06, P07, P10, P11;
6, pin РЕСЕТИРАТЕ P00 P01 P02 P03 I / O портот pin-надвор, со програмата за дебагирање микроконтролерски
7, ЗАФАТЕН, зафатен сигнал индикатор
8, моќ индикатор
10, USB кабел текст слот, поврзан со компјутер преку USB кабел, по претворањето на енергијата добиена од USB.
Пакетот вклучува :
1 PCS WT588 D USB Аудио Режач Глас Програмер Симнувачот Voice Chip WT588 D-16 P 28 P ново 1, DAC аудио излез, бара надворешна сила засилувач, и WT588 D сакате да го поставите како DAC излезниот режим
2, PWM аудио излез директно да се вози мали звучници говорникот 0.
Пакетот вклучува :
1 PCS WT588 D USB Аудио Режач Глас Програмер Симнувачот Voice Chip WT588 D-16 P 28 P нови
.1, DAC аудио излез, бара надворешна сила засилувач, и WT588 D сакате да го поставите како DAC излезниот режим
2, PWM аудио излез директно да се вози мали звучници говорникот 0.

Клучни карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
SHANGSIMOUDLECX
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move

Слични производи во категоријата