• Неодамнешно
1PCS LM386 Аудио Засилувач Моќ Одбор DC 3~12V 5v AMP Модул Прилагодливи волумен

1PCS LM386 Аудио Засилувач Моќ Одбор DC 3~12V 5v AMP Модул Прилагодливи волумен

DEN 155.04

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
SHANGSIMOUDLECX
Компатибилен:
Рачни Играч,Конзола За Игри,Kinect,PlayStation Move

Слични производи во категоријата