• Неодамнешно
50PCS SOP8 AM4400N AM4400NE AM4402N AM4404N AM4407P AM4407PE AM4409P 4400 4402 4404 4407 4409 N-Канал Висок квалитет AM

50PCS SOP8 AM4400N AM4400NE AM4402N AM4404N AM4407P AM4407PE AM4409P 4400 4402 4404 4407 4409 N-Канал Висок квалитет AM

DEN 792.00

Количината на стоката
Това е достапна


Игра уреди замена на делови

Клучни карактеристики

боја:
AM4400N, AM4400NE, AM4402N, AM4404N, AM4407P, AM4407PE, AM4409P
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Големина:
SOP8
Количина:
50pcs
is_customized:
yes
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move

Слични производи во категоријата