• Неодамнешно
10PCS/МНОГУ L9110 Фан Модул Робот Дизајн и Развој Контрола

10PCS/МНОГУ L9110 Фан Модул Робот Дизајн и Развој Контрола

DEN 1375.20

Количината на стоката
Това е достапна

Опис :
100% сосема нов и висок квалитет
L9110 возење, контрола на брзината со Zhuan Pei монтажа дупки, завртка компатибилен волан опрема воланот контрола висок квалитет, висока ефикасност.
Лесно може да се удар од 20 cm далеку полесни пламен може да се користи за оган борбата против роботи, робот за дизајн и развој
Работен напон : 5v
Одбор големина : (L*W*H)3.49*2.15*0.15 cm/1.37"*0.85"*0.06"(Прибл.)
Пропелер дијаметар : 7.5 cm/2.95"(Прибл.)
Пакетот вклучува :
10 PCS x L9110 Фан Мотор Модул Firefighting Робот

Клучни карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
tiegouli

Слични производи во категоријата