• Неодамнешно
50PCS SOP8 AM4302N AM4362N 4302 4362 N-Канал 30v Висок квалитет AM

50PCS SOP8 AM4302N AM4362N 4302 4362 N-Канал 30v Висок квалитет AM

DEN 792.00

Количината на стоката
Това е достапна


Игра уреди замена на делови

Клучни карактеристики

боја:
AM4302N, AM4362N
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Големина:
SOP8
Количина:
50pcs
is_customized:
yes
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move

Слични производи во категоријата