• Неодамнешно
  • -5 %
50PCS нов origina BAT42 НЕ-35 единствен диоди / rectifier mxrsdf

50PCS нов origina BAT42 НЕ-35 единствен диоди / rectifier mxrsdf

DEN 409.00
DEN 431.04

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Број На Модел На:
BAT42
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
HAILANGNIAO

Слични производи во категоријата