• Неодамнешно
5PCS 4 Бита Дигитални Цевка LED Дисплеј Модул Со Часовникот на Екранот TM1637

5PCS 4 Бита Дигитални Цевка LED Дисплеј Модул Со Часовникот на Екранот TM1637

DEN 171.36

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Број На Модел На:
4 Дигитални Битови
Бренд Име:
tiegouli
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Слични производи во категоријата