• Неодамнешно
Нови оригинални STM32F101C8T6 LQFP48 микроконтролерски чип

Нови оригинални STM32F101C8T6 LQFP48 микроконтролерски чип

DEN 672.00

Количината на стоката
Това е достапна


Нови оригинални STM32 F101 C8 T6 LQFP48 микроконтролерски чип

Клучни карактеристики

Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Број На Модел На:
STM32F101C8T6
MicroSoft Модел:
Xbox360
Бренд Име:
SZJHYKJ
Модел:
STM32F101C8T6
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
MicroSoft Модел:
Xbox360, Psp, Xbox Еден, Kinect
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move

Слични производи во категоријата