• Неодамнешно
  • -5 %
5PCS/МНОГУ FP6321A FP6321AP HT9832S RT8284N RT8284 СОП-8 SOP8

5PCS/МНОГУ FP6321A FP6321AP HT9832S RT8284N RT8284 СОП-8 SOP8

DEN 109.00
DEN 115.20

Количината на стоката
Това е достапна

Овој линк за име на три модели.Каков вид на модел можат да се избираат директно. Исто така, може да се стави треба да го додадете во кошничката. Deep blue FP6321 A FP6321 AP СОП-8 5 PCS/МНОГУ браун HT9832 S СОП-8 5 PCS/МНОГУ златен RT8284 N RT8284 СОП-8 5 PCS/МНОГУ

Клучни карактеристики

боја:
FP6321A SOP8, HT9832S SOP8, RT8284N SOP8
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Deep blue:
FP6321A FP6321AP СОП-8 5PCS/МНОГУ
Браун:
HT9832S СОП-8 5PCS/МНОГУ
Golden:
RT8284N RT8284 СОП-8 5PCS/МНОГУ
is_customized:
FP6321A HT9832S RT8284N
Компатибилен:
Конзола За Игри

Слични производи во категоријата