• Неодамнешно
Aoweziic + нов увезени оригинални V30200C-E3/4W V30200C ДА-220 Schottky диоди 200V 30A

Aoweziic + нов увезени оригинални V30200C-E3/4W V30200C ДА-220 Schottky диоди 200V 30A

DEN 696.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Број На Модел На:
V30200C-E3/4W
Бренд Име:
Aoweziic
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Тип:
Вози IC
Примена:
компјутер
Напон:
Меѓународниот стандард
Број На Модел На:
V30200C-E3/4W
Состојба:
Нови
Компатибилен:
Конзола За Игри

Слични производи во категоријата