• Неодамнешно
  • -20 %
Висок Квалитет 10pcs/многу 900mAh 18650 Светло Батеријата 3.7 v Li-ion Батерија Лав Batterie Факелот

Висок Квалитет 10pcs/многу 900mAh 18650 Светло Батеријата 3.7 v Li-ion Батерија Лав Batterie Факелот

DEN 868.00
DEN 1085.28

Количината на стоката
Това е достапна


+ Опис -
Модел : 18650
Тип : Li-Ion Батерија
Марк Капацитет : 900mah со PCB Одбор
Нормален Напон : 3.7
Тежина : 37g
Батерија Пати : До 1000 пати
Големина : 67mm x 18mm (Дијаметар)
Место на Потекло : Кина (Копно)
Is_ Прилагоди : Да
Употреба : Светло Headlamp Ласерски Пен Итн.
Безбеден и еколошки.
100% Сосема нов и висок квалитет.
18650 батерија li-ion литиум батерија.
+ Повратни информации -
>>>>>Ако имате било какви проблеми или прашања во врска со вашата трансакција.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации или да се отвори било спор.
Негативни повратни информации не се реши нешто,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
>>>>>>Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ни остават добар 5 ѕвезда позитивни повратни информации.
Кој може да ни помогне да им служи на клиентите подобро и подобро.
+ Производ шоу -
pls забелешка : прочитате пред цел .
1. обично превозот треба 30-60 работни дена ,некои времиња ќе се одложи ,кои имаат потреба од 90 дена .
2.ние не може да понуди ниска потоа 60 дена отвори спорови ,ако 60 дена ќе не прими , ние ќе рефундирање на или препратете .
3.во рок од 60 дена, отворете спорови купувачот ,pls не купувам тоа ,ви благодариме .
4. Кина/Шведска Пост : (www.17track.net) 2-7 недели
DHL : (www.dhl.com) 2-7 работен ден
ПРОЗОРЦИ : (www.ups.com) 2-7 работи da y
FEDEX : ( www.fedex.com ) 2-7 работен ден

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
18650
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
10pcs
Замена На Батеријата:
Yes
Бренд Име:
kingwei
Тип:
Li-Ion
Номиналниот Капацитет:
900mAh
Големина:
18*65(mm)
Стандарден Напон:
3.7 V
Минималниот Напон:
2.75 V
Максимален Напон:
4.2 V
Дополнет Пати:
Дополнет 500 Пати
Тежина:
37g
Тип:
18650 Батерија Li-ion Батерија
Марк Капацитет:
900mAh
Количина:
10pcs/многу
Замена На Батеријата:
Yes

Слични производи во категоријата