• Неодамнешно
2 ПАРЧИЊА Liitokala Оригинални 3.6 V 18650 VTC4 2100mAh Висока потрошувачка 30A батеријата За Електронските цигари Бесплатен превозот!!!

2 ПАРЧИЊА Liitokala Оригинални 3.6 V 18650 VTC4 2100mAh Висока потрошувачка 30A батеријата За Електронските цигари Бесплатен

DEN 316.80

Количината на стоката
Това е достапна

Додатоци доаѓаат со гаранција. Ние само брод да се потврди цел адреси.2 V cut-off празнење напон од 2. Во СВЕТОТ. Батерија 18650 стабилност е многу добар, широко се користат во главните електронски полиња. Сликите прикажани се не вистински објект и се само за вашиот референца.6 V Батерија капацитет : 2100 m Ah Батерија Тежина : 45 g Максимален непрекинат испуштање струја : 30a. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. НИЕ ЌЕ ги ВРАТИ ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ВРЕДНОСТ НА ПОБЕДНИКОТ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ОТКАКО Купувачот и Продавачот ја откажете aliexpress трансакцијата. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Поради разликите во статус и акции на време, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. следниот дијаграм ги прикажува филмот, затоа што светлината и прикажување на разликите, места да преовладуваат во вид :
Почитувани купувачи : Здраво, Добредојдовте на вас! Ова е Liitokala и Vari Core две мулти-функција на Полначот на Aliexpress дистрибутер продавница! Производите се испратени директно во фабриката. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Оригиналниот автентични за ставање во промет, со висок квалитет! Ние, исто така претставниците на големите брендови 18650 литиум батерии, 100% земјата на потекло на увозот : NCR18650 B, INR18650-25 RM, INR18650-30 Q, HG2, HE2, HE4, VTC4 и така натаму. Ние ќе го следат испраќање и се backto вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Добредојдовте најголемиот дел нарачки, ве молиме да бидат слободни да контакт со сервисот. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите погоре-политика предмети наведени по нарачување на aliexpress! 1. Ние ќе ги сноси трошоците за превозот, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Вашата цел адресата МОРА да СООДВЕТСТВУВА НА вашиот Превозот адреса.

Клучни карактеристики

Број На Модел На:
VTC4
Замена На Батеријата:
Yes
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Бренд Име:
liitokala
Батеријата Број:
1-6
Тип:
Li-Ion
Пакет:
Пакет 1
Големина:
18*65MM

Слични производи во категоријата