• Неодамнешно
  • -12 %
3.7 V 400mAh 802030 литиум Полимер Lipo јонска батерија полнење прилагодено трговија на големо CE FCC ROHS MSDS квалитет, сертификација

3.7 V 400mAh 802030 литиум Полимер Lipo јонска батерија полнење прилагодено трговија на големо CE FCC ROHS MSDS квалитет, сертификација

DEN 295.00
DEN 335.52

Количината на стоката
Това е достапна

Преносни размена уреди : ПОС, Корисна, Отпечатоци машина, преносливи акции машина.75 V испуштање температура : -20 степени C~+60 степени C време на Полнење : 2-4hrs (стандард); 2hrs (брзо) Заштита функција : над задолжен, со текот на испуштање, во текот тековната, краток спој заштита, во текот температура заштита Пакет се вклучуваат : 1 x компјутери 3.
Литиум полимер Li-ion Батеријата Банка Примена : 1 комуникација : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth слушалка.

Клучни карактеристики

Тип:
Li-полимер
Батеријата Број:
1 buc
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
802030 082030
Бренд Име:
EHAO
Големина:
8X20X30mm
Номиналниот Капацитет:
400mAh
Количина:
1 x компјутери
Volt:
3.7 V
Големина:
дебелина
Капацитет:
400mAh
тежина / еез:
10g
ОДГОВАРА ЗА:
Mp3 mp4 mp5 видео пенкало ,Тастатура Рекордер пенкало ,GPS камера,bluetooth
Модел:
082030 802030
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
400mAh
Замена На Батеријата:
Yes

Слични производи во категоријата