• Неодамнешно
4Pcs Зелена KingWei Е-Цигара 18650 Батерии 3000mAh 30A Моќ Батеријата 3.7 v Li-ion Батерија

4Pcs Зелена KingWei Е-Цигара 18650 Батерии 3000mAh 30A Моќ Батеријата 3.7 v Li-ion Батерија

DEN 1854.72

Количината на стоката
Това е достапна

Објектот спецификите Име : King Wei Моќ Батерија 18650 Модел : 18650 Испуштање Струја : 30 A Тип : Li-Ion Батерија Вистински Капацитет : 3000m Ah
Номиналниот Напон : 3.7 v
Боја : Зелена
Тежина : 45g
Батерија : Да
Батерија Пати : До 500 пати
Големина : 65mm x 18mm (Дијаметар)
Место на Потекло : Кина (Копно)
Is_ Прилагоди : Да
Пакување : 4pcs
Употреба : Светло Ласерски Пен E-Цигара
Карактеристики
Безбеден и еколошки.
100% Сосема Нов и Висок квалитет.
18650 батерија li-ion литиум батерија.
Погоден за ласерски покажувач, фенерче факелот и други електроника производи.
Фото Шоу

Клучни карактеристики

Замена На Батеријата:
Yes
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
18650
Бренд Име:
kingwei
Тип:
Li-Ion
Батеријата Број:
4pcs
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Големина:
18x65mm
Капацитетот На Батеријата:
3000MAH
Батеријата Напон:
3.7 V
Замена На Батеријата:
Yes
Батерија Пати:
До 500 Пати
Батеријата Боја:
G
Батеријата Тежина:
45g
Место на Потекло:
Кина
Тип На Батерија:
Батерија
Испуштање Струја:
30A

Слични производи во категоријата