• Неодамнешно
  • -49 %
шенжен технологија 375081 2000MAH 3.7 v литиум полимер батерија 3 7 V volt li po ion lipo полнење батерии за таблет КОМПЈУТЕР

шенжен технологија 375081 2000MAH 3.7 v литиум полимер батерија 3 7 V volt li po ion lipo полнење батерии за таблет КОМПЈУТЕР

DEN 734.00
DEN 1440.00

Количината на стоката
Това е достапна

93 / Цена
САД $ 25.2 V се нормални,Батеријата Големина и Капацитет е грешка низа,Но, ние може да се најде соодветен за вас. Пакет содржи : 1 x КОМПЈУТЕРИ литиум полимер батерија. Овој производ е главно се применливи за MP3 MP4 MP5 GPS Navigator PSP Bluetooth Играчки DVR Звучник Микрофон Рекордер Мобилен Телефон за Итни случаи Напојување Таблет КОМПЈУТЕР Мобилен Телефон PDA КАМЕРА Моќ Банка DVD ЕВД Паметни Часовници, Е-книги Лаптоп Хеликоптер Електронска Цигара и други електронски уреди. Volage и Капацитет : 3.74 / Цена
САД $ 25.08 / Цена
САД $ 30.25 / Цена
САД $ 62.25 / Цена
САД $ 30. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и детално,И ве молиме да ни нудат за вашиот телефонски број и zipe код за да се обезбеди поштата може да стигне до вас. Висок квалитет и со висок капацитет.25 / Цена
САД $ 32. Ако овој објект со plug ве молиме запомнете да ни кажете каков вид на приклучокот сакате,инаку ние ќе се испрати без приклучок за вас.
Плаќање:
1. Батерии Напон 3.

Клучни карактеристики

Номиналниот Напон:
3.7 V
боја:
Бела
Замена На Батеријата:
Yes
Бренд Име:
yorwats
Поставете Тип:
Само Батерии
Тип:
Li-полимер
Номиналниот Капацитет:
2000mAh
Батеријата Број:
1
Број На Модел На:
375081
Големина:
3.7*50*81MM

Слични производи во категоријата