• Неодамнешно
  • -6 %
Висок Квалитет 2 ПАРЧИЊА Нова Жешка Моќ 11.1 v 2200mah 20C Литиум Батерија Li-Полимер Батерија на бесплатен превозот

Висок Квалитет 2 ПАРЧИЊА Нова Жешка Моќ 11.1 v 2200mah 20C Литиум Батерија Li-Полимер Батерија на бесплатен превозот

DEN 1281.00
DEN 1362.72

Количината на стоката
Това е достапна


Висок Квалитет на Нови Топли Моќ 11.1 v 2200mah 20 C Литиум Батерија Li-Полимер Батерија на бесплатен превозот Карактеристики : Топла Моќ 11.1 V 2200m Ah 20 C литиум батерија. Помала големина од Ni-CD/Ni-МЗ батеријата. Батеријата со четири конекции со Висок капацитет батерија со ниска цена. Напон : 11.1 V Капацитет : 2200 m Ah Спецификации : Нето тежина : 134g Пакет тежина : 136g Големина : 105*30*20mm Боја : Црна Пакување содржина : 2 x батерија

Клучни карактеристики

Номиналниот Капацитет:
2200MAH
Големина:
Prismatic
Тип:
Li-полимер
Бренд Име:
ЕЛЕМЕНТИ ELEOPTION
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Број На Модел На:
C305
Батеријата Број:
2
Замена На Батеријата:
Yes

Слични производи во категоријата