• Неодамнешно
  • -8 %
Утринска слава applique закрпи за облека, ткаенина железо на печ мода везени закрпи за облека parches para la ropa

Утринска слава applique закрпи за облека, ткаенина железо на печ мода везени закрпи за облека parches para la ropa

DEN 529.00
DEN 575.52

Количината на стоката
Това е достапна


Функција : производ, се покаже како слика вкупно 2 парчиња/set Големина(Appr вол ) : 11.2*5cm

Клучни карактеристики

Бренд Име:
fengxingtimely
Големина:
---
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
----
Тип На Производ:
Закрпи

Слични производи во категоријата