• Неодамнешно
  • -5 %
панда љубов sequined закрпи шиење на облека, додатоци за декорација се држиме везови applique закрпи за облека

панда љубов sequined закрпи шиење на облека, додатоци за декорација се држиме везови applique закрпи за облека

DEN 592.00
DEN 623.52

Количината на стоката
Това е достапна


Функција : производ, се покаже како Големина на слика(Appr вол ) :

Клучни карактеристики

Бренд Име:
fengxingtimely
Големина:
--
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
----
Тип На Производ:
Закрпи

Слични производи во категоријата