• Неодамнешно
  • -8 %
цвет 3pcs/set applique закрпи за облека, ткаенина печ за шиење везени закрпи за облека parches para la ropa

цвет 3pcs/set applique закрпи за облека, ткаенина печ за шиење везени закрпи за облека parches para la ropa

DEN 662.00
DEN 719.52

Количината на стоката
Това е достапна


Функција : производ, се покаже како слика вкупно 3pcs/set as шоу во слика

Клучни карактеристики

Бренд Име:
fengxingtimely
Големина:
---
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
----
Тип На Производ:
Закрпи

Слични производи во категоријата