• Неодамнешно
  • -5 %
кинеската традиционална опера applique закрпи гроздобер везени значка ткаенина печ Мода облека, декорација додатоци печ

кинеската традиционална опера applique закрпи гроздобер везени значка ткаенина печ Мода облека, декорација додатоци печ

DEN 638.00
DEN 671.52

Количината на стоката
Това е достапна


Тема : како се покаже во Големина на слика(Appr вол ) : 20*29cm

Клучни карактеристики

Бренд Име:
fengxingtimely
Големина:
as show in picture
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
----
Тип На Производ:
Закрпи

Слични производи во категоријата