• Неодамнешно
  • -14 %
XC 2 Парчиња Кул Хокеј на Мраз Закрпи за Родител-детето Топлина Трансфери Крпа Patch за Тимот на Железо, на Прес Налепници DIY Appliques

XC 2 Парчиња Кул Хокеј на Мраз Закрпи за Родител-детето Топлина Трансфери Крпа Patch за Тимот на Железо, на Прес Налепници DIY

DEN 103.00
DEN 119.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме оставете малку простор кога ќе ја одберете. Но, поради различни политики во различни земји , купувачи, можеби ќе треба да платат мала сума на царина . 2, Плочка облека во Пеглање подлога. 3, Стави преносот на топлината, нагоре модели.
Ние секогаш се добредојдени трговија на големо и пад на превозот наредби. 3,моделот На позиција што сакате да го залепите.net (Копирани на пребарувачот за да ја отворите)
Што да правам кога за заштита на времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас ,и ние може да ви помогне да продолжи.
За капка превозот нарачки : Откако ќе се направи ред во aliexpress , ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно ,ние ќе не остави никакви информации за цена и нас.
Како може да го пратите вашиот парцели?
Можете да ги пратите на вашиот парцела во aliexpress превозот страница ,или на следната веб-сајт.Пакетот Вклучува : 2 Парчиња Парчиња,1 Парче Оперативен Прирачник. 2, Облека рамно на Пеглање одбор. Така што би можеле да остави порака за тоа колку царинската вредност што би сакале. 5, Лево handes, се Излади , искинале menbrance милениче. 4, Исклучете го на пареа, температурата на 120-160 степен.
Како причина за прикажување во мониторот , таму ќе имаат малку боја аберација . 6, модели на облека присутни.
Враќање & Замена
Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот , ако поради некоја причина не сте задоволни околу објектот ,ве молиме контактирајте со нас за thedetailed врати размена на настава ,ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети ,Купувачот ќе плаќаат за превозот на трошоците за враќање на предмети .
За Домаќинство во Песна АЛАТКА : 1, Пеглање Подлога 2, Електрични песна( не пареа железо) 3, Separater Хартија ЧЕКОРИ : 1,пеглање Подлога на платформа. 8, алал да му е, модели завршување.
За промет на големо нарачки : Ние ќе го поддржи повеќе попуст и бесплатна изразат испорака метод ,превозот време треба само да трае 3-10 дена да пристигнат.HD Графички Дизајн преносот на Топлината Закрпи, Повеќе Живописни и Јасно.

Клучни карактеристики

Големина:
As Picture Show
Техника:
Appliqued
Стил:
Железо-На
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
LY
Тип На Производ:
Закрпи
Големина:
As Picture Show
Пакетот Вклучува:
2 Парче МИЛЕНИЧЕ Закрпи
Applique:
Т-маица,Врвот,Панталона,Капут,Торба,Завесата
алатка:
Домаќинство Песна,Топлина Притиснете Машина
Перат:
А-ниво
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Пегла на Parches Облека Налепници
Печатени:
Убави И Шарени Печатење
Луѓе:
Деца,Девојка,Момче,Жена,Бебе,Убавина
Категории:
DIY Декорација Облека Налепници

Слични производи во категоријата