• Неодамнешно
  • -10 %
Рака-на ноктите мушка patch за облека торба DIY помошни материјали тешки индустрии крстот 3D снегулка печ декорација applique

Рака-на ноктите мушка patch за облека торба DIY помошни материјали тешки индустрии крстот 3D снегулка печ декорација applique

DEN 298.00
DEN 331.20

Количината на стоката
Това е достапна


Користење на владата : да се шие на

Количина : 5 парчиња/многу
Прирачник за мерење на големината, постои мала грешка

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Големина:
7.5cm
Бренд Име:
WM
Стил:
Шие-На
Техника:
Beaded
Број На Модел На:
AP17101901

Слични производи во категоријата