• Неодамнешно
  • -20 %
Prajna Големи Sequin Закрпи Лист Евтини Bling Закрпи За Облека Diy Облека Налепница Железо На Убавина, Шарм 3 Бои Везени D

Prajna Големи Sequin Закрпи Лист Евтини Bling Закрпи За Облека Diy Облека Налепница Железо На Убавина, Шарм 3 Бои Везени D

DEN 94.00
DEN 117.60

Количината на стоката
Това е достапна


Prajna Големи Sequin Закрпи Лист Евтини Bling Закрпи За Облека Diy Облека Налепница Железо На Убавина, Шарм 3 Бои Везени D
Железо или да се Шие на било Облека,Совршен за Фармерки, Јакни, Елеци, Капи, Опрема, Чанти, итн
превозот услови ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр. ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide. (ве молиме имајте во предвид дека "продавачот за испорака метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail) epacket : 10-30 дена . експрес : 5-10 дена.(емс 10 -20 дена) Важно : Според Aliexpress правила,ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена (Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш. но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн. така на вашите производи можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days. ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка.но, не е отворен спор без cotact. наплата & се враќа, ако има било какви проблеми со нашиот производ, можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите. но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас, ние ќе се многу среќни да ги реши вашите секој прашања . сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, или ќе одбие да направи реконструкција. купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Број На Модел На:
A001
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Sequined
Големина:
as picture show
Стил:
Железо-На
Бренд Име:
Prajna
Декорација:
НИКОЈ
е-прилагодена:
Yes
Ткаенина Тип:
платно,Писмо,ЛЕЛЕ,Мода,Смешна,Симпатична
Главен Материјал:
ткаенина,Фустан,Кошула,Здолниште,Јакна,Фармерки,Торба,Ранец
feacture:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Обликот:
правоаголник,штит
Стил:
Железо-На,Шие-на,Стап-на
Type1:
parches para la ropa,значки за облека,
Type2:
Везени,Appliqued,Sequined,Печатени,Beaded
type3:
sequin печ,големи sequin закрпи.голем лист sequin закрпи

Слични производи во категоријата