• Неодамнешно
бесплатен превозот Одлуки ретро зголеми значка материјали облека јакни кеси декоративни додатоци Вежба sequins Печ Висок квалитет

бесплатен превозот Одлуки ретро зголеми значка материјали облека јакни кеси декоративни додатоци Вежба sequins Печ Висок квалитет

DEN 215.52

Количината на стоката
Това е достапна

Повеќе стилови на повеќе концесии
САД $ 9.89
САД $ 4.49
САД $ 7.39
САД $ 23.9
САД $ 18.99
САД $ 7.79
САД $ 6.19
САД $ 5.09
САД $ 7.49
САД $ 22.99
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$7.39
$13.9
$22.99
$5.09
$7.79
$22.99
$7.49
$9.49
wy-приклучок-крај
Име на производ : Patch да се Шие на
Производ Големина : 8.5*13 cm Производ Употреба : Може да се користи за облека декорација, Џемпер грб,Женски торба,венчаница applique, булчински headdress, чипка јака, чипка печ, Декоративни свадба чевли, headwear декорација, итн,
Ако имате било какви прашања, можете да ме контактирате во било кое време. Ви посакувам среќен шопинг

Клучни карактеристики

боја:
1 Парче
Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Beaded
Функција:
Рачно изработени,3D,Еко-Пријателски
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
BT60
Големина:
8.5*13cm

Слични производи во категоријата