• Неодамнешно
ABS Автомобил Заклучување на Вратата Завртки Покрие Капа Заштитник за Tesla Model X Модел S 75D 85 90D P100D Авто Внатрешни Додатоци (Сет од 8 компјутери)

ABS Автомобил Заклучување на Вратата Завртки Покрие Капа Заштитник за Tesla Model X Модел S 75D 85 90D P100D Авто Внатрешни Додатоци

DEN 700.32

Количината на стоката
Това е достапна


ABS Автомобил Заклучување на Вратата Завртки Покрие Капа Заштитник за Tesla Model X Модел S 75 D 85 90 D P100 D Авто Внатрешни Додатоци (Сет од 8 компјутери)
Детали :
Предмет : Автомобил Заклучување На Вратата Завртки Покрие Капа
Состојба : Нова
Примена : Tesla Model X Модел S 75 D 85 90 D P100 D
Материјал : ABS
Боја : Црна, Бела
Количина : 1 сет(8 компјутери се вклучени)
Пакет Се Вклучени :
1 Сет x Автомобил Заклучување на Вратата Завртки Покрие Капа
Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com, како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Превозот Смисла Ние ќе го испратите објектот на основниот превозот адреса во вашиот цел на Aliexpress ПОБРЗО. Со цел што можете да ја добиете вашата цел непречено,ве молиме comfirm вашиот превозот адреса внимателно. Политика на враќање Ние гарантираме 100% задоволство. Ако сте незадоволни со предмети што сте го добиле од нас, или објектот не е како опис. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Целосна наплата, замена или замена ќе бидат понудени. Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме да се направи корист да ја напушти 5 ѕвезда позитивни повратни информации. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ние сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува за викенд и одмор.

Клучни карактеристики

Материјал:
ABS
Бренд Име:
ЦЕЛОСНА WERK
Број На Модел На:
***
Примена:
Tesla Model X Модел S 75D 85 90D P100D
боја:
Црна, Бела
quatity:
1 сет од 8 компјутери

Слични производи во категоријата