• Неодамнешно
Метал Пол/Column Планината Циклуси Заградата 20CM за видео надзор за Безбедност на Камера

Метал Пол/Column Планината Циклуси Заградата 20CM за видео надзор за Безбедност на Камера

DEN 445.44

Количината на стоката
Това е достапна

Ние гарантираме стил е ист како што е прикажано во слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.
Погоден за повеќето безбедносни камери за инсталација. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Најдобар начин е директно онлајн плаќање.
Квалитетот метал материјал, издржлив и стабилна во однос на перформансите.
Повратни информации
1. ви благодариме за вашето разбирање.
Се врати и гаранција
1.
Прилагодливи јамка дијаметар, 20cm максимум. Ве молиме овозможи 1-2 см се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
Плаќање
1. Ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.Метал Пол/Column Планината Циклуси Заградата 20 CM за видео надзор за Безбедност Camera Metal пол/column планината циклуси заградата за безбедносна камера за видео надзор.
Пакет Листа : 1 x Циклуси Заградата
2 x Метал Јамка
2 x Завртка
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Ви благодариме!
2. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Топло Информации
1. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.

Клучни карактеристики

Материјал:
Метал
DIY Материјали:
Облицовка
Употреба:
ТВ Заградата
Структура:
Еден страна Заградата
Број На Модел На:
20cm
Бренд Име:
WOLFHEAD
Standard or Nonstandard:
Други

Слични производи во категоријата