• Неодамнешно
MWZ 16 видови на игри Мултифункционален Кинески дама Летање животинско тајна Змија lucky26 Деца Дрвени Шах Загатка Играчки

MWZ 16 видови на игри Мултифункционален Кинески дама Летање животинско тајна Змија lucky26 Деца Дрвени Шах Загатка Играчки

DEN 1996.32

Количината на стоката
Това е достапна


Производ големина : 37.5x37.5x1.5cm
Тежина : 1.3 кг

Клучни карактеристики

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
MWZ-5055
Бренд Име:
MWZ
Материјал:
Дрво
Предупредување:
Мали Делови
Загатка Стил:
3D Загатка
Стил:
шах

Слични производи во категоријата