• Неодамнешно
  • -5 %
Кендис guo 3D загатка DIY играчка хартија градење модел се соберат рака работат игра храмот на небото Пекинг Античка архитектура 1pc

Кендис guo 3D загатка DIY играчка хартија градење модел се соберат рака работат игра храмот на небото Пекинг Античка архитектура

DEN 1139.00
DEN 1199.04

Количината на стоката
Това е достапна


Нашата продавница е професионална деца играчка продавница можете да најдете многу различни видови на играчки, исто така нешто што може да ми кажете.Се надеваме дека ќе може да се разберат нас,ви благодарам многу!
2) Ако ви треба одредено транспорт,како Fed Ex,DHL,UPS-от,EMS . Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Еве ние се гарантира висок квалитет на производот и брзо го оценувате услуга . Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Тоа е за вашето бебе е добро да се избере добра продавница.Old Trafford стадион Stamford Bridge стадионот Juventus стадион Signal Iduna Park стадион Сантијаго Антарктикот стадион 2014 фудбалски натпревар на стадионот Anfield стадион Estadio Azul стадион Stadio San Siro стадионот Nou Камп stadiun
Драги пријатели, добредојдовте на кендис guo 's продавница.
Ви благодарам многу!
Кендис guo 3 D загатка DIY играчка хартија градење модел се соберат рака работат игра храмот на небото Пекинг Античка архитектура 1pc
Пакување големина : 31*21*4cm Постојат два стил пакет,моделот внатрешноста е исто!Испрати случајно!
Производ тежина : 0.Ние испраќање на поштата во 2-3 дена,тогаш тие ќе треба 7-60 дена за испорака објект за вас, различни земја треба различно време.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.

Клучни карактеристики

Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,5-7 Години,Grownups
Загатка Стил:
3D Загатка
Бренд Име:
кендис guo
Предупредување:
no
Број На Модел На:
2012052435
Материјал:
Хартија
Стил:
Изградба

Слични производи во категоријата