• Неодамнешно
  • -25 %
MU 3D Метал Загатка Опсада издание Резервоарот Заеднички Подвижен DIY Ласерски Сече Сложувалка Модел За Возрасен дете Едукативни Играчки Десктоп декорација

MU 3D Метал Загатка Опсада издание Резервоарот Заеднички Подвижен DIY Ласерски Сече Сложувалка Модел За Возрасен дете Едукативни

DEN 1660.00
DEN 2213.76

Количината на стоката
Това е достапна

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ве молиме Имајте на ум : Може да биде Содржи мали делови, НЕ се наменети за деца под 3 години. Ние гарантираме вашето 100% задоволство.

Клучни карактеристики

Стил:
Умен одбор/мозаик
Возраст Опсег:
> 8 години,12-15 Години,Grownups,8-11 Години
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Опсада издание Резервоарот Заеднички Подвижен 3D загатка метал
Предупредување:
бидете внимателни на рабови
Бренд Име:
LCODCDML
Загатка Стил:
3D Загатка
Материјал:
Метал
Материјал:
Метал
Употреба:
мозаик, сложувалка
Вид:
3D DIY Играчки
Модел:
метал DIY модел
Големина:
15 14.5 x x 11 см
Име:
Опсада издание Резервоарот Заеднички Подвижен 3D загатка метал

Слични производи во категоријата