• Неодамнешно
  • -25 %
MU 3D Метал Загатка Ѕвезда Занает Protoss Бесмртна Модел DIY Ласерски Сече Сложувалка Модел За Возрасни Едукативни Играчки Десктоп декорација

MU 3D Метал Загатка Ѕвезда Занает Protoss Бесмртна Модел DIY Ласерски Сече Сложувалка Модел За Возрасни Едукативни Играчки Десктоп

DEN 983.00
DEN 1309.92

Количината на стоката
Това е достапна

Најголем дел од луѓето можат да заврши модели од следниве мапите во наставата.
Количеството на Листови : 6 компјутери Број на парчиња : 96 компјутери
Возраст : 14+ Степен на тежина : 5 Ѕвезда Кутија големина : L 21 x W 13 cm
Функција :
Оригиналниот дизајн,Без лепак потребно. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. На превозот надомест на враќање мора да се плати од страна на купувачот. Метал модел е употреба на superfine обработка на метал запечатување од страна на ласерски радар, а потоа делови отстранети, како метални процес, како виткање, виткање и потоа приклучете, можете да креирате светот модел како мала палма големина.Почитувани клиенти, ние и ветуваме да брод вашата стока во 5 дена по recieving на вашата исплата, доколку купите повеќе предмети превозот заедно, ве молиме љубезно се направи нарачката и контактирајте со нас да се комбинираат на превозот обвиненија за вас.НЕ недостасуваат делови.5 x 10 cm H
Боја : Сино Злато Сребро. По добивање на врати објект, ние ќе ви вратат на објектот цена. Состојба : 100% сосема нов и добар квалитет. Ви благодариме!
. Нема потреба лепак, само со составување на производот како прирачник за корисникот рече, но се подготви ножици и клешти, ако имате мали пар, таму ќе биде најзгодно. Ако не сте задоволни со нашата објект или имате било какви загриженост по добивањето тоа, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ЗА ПРВ ASSITANCE .
Answer : ___________________________ Note :
Мали делови треба да се чуваат подалеку од деца под 3 години. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и вие сте одговорни за царински давачки. International shipping ќе трае подолго време отколку за домашните, и превозот може да биде одложен поради курирска компанија, ги локалните обичаи/давачки и некои други несигурности (празници, настани).Бидете внимателни на остри делови!
Пакет Се Вклучени :
1 x MU Protoss Бесмртна YM-N022 3 D DIY Метал Загатка Играчка 1 x Упатството 5 x Ruber ноктот
Производ Deatais
Производ вовед : ова е високиот квалитет на метал модел произведени од страна на ултра прецизност ласерско сечење.

Клучни карактеристики

Стил:
Умен одбор/мозаик
Возраст Опсег:
> 8 години,12-15 Години,Grownups,8-11 Години
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Star Craft Protoss Бесмртна Модел на 3D загатка метал
Предупредување:
бидете внимателни на рабови
Бренд Име:
LCODCDML
Загатка Стил:
3D Загатка
Материјал:
Метал
Материјал:
Метал
Употреба:
мозаик, сложувалка
Вид:
3D DIY Играчки
Модел:
метал DIY модел
Големина:
10.5 x 10.5 x 10 cm
Име:
Star Craft Protoss Бесмртна Модел на 3D загатка метал

Слични производи во категоријата