• Неодамнешно
  • -20 %
ZD Автомобил Стил Багажникот Складирање Организатор Нето Лента За Киа Рио 3 Ceed Тојота е корола 2008 Avensis C-HR RAV4 Lexus Додатоци 1Set

ZD Автомобил Стил Багажникот Складирање Организатор Нето Лента За Киа Рио 3 Ceed Тојота е корола 2008 Avensis C-HR RAV4 Lexus

DEN 149.00
DEN 185.76

Количината на стоката
Това е достапна

Автомобил Багажникот Оган Extinguisher Примање Содржини Торба за Чување Магија Лента Универзална Внатрешна Декорација Материјали Налепници Автомобил-стил, име на Производ : Автомобили Багажникот оган extinguisher Налепници Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Лесен, едноставен, непопречувана форма. Силна магија лента, можете да го користите за долго време да те Направи автомобил уредни и чисти, Лесно да го инсталирате, цврста и сигурна Одговара на телефон, цигари , шише и други мали остатоци. Answer : ___________________________ Note : 1.Сликите се за повикување само. Вистински производ ќе преовладува. 2.Вашето задоволство е наша најголема грижа. Ве молиме контактирајте со нас за подобра решавање на секое прашање пред да замине било неутрален или негативен фидбек. Благодарам многу!

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ZD
Објектот Должина:
60cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Максимална Тежина Препорака:
10KG
Минимална Тежина Препорака:
0.1 кг
Материјал Тип:
Лен
Специјални Функции:
Одговара на телефон, цигари , шише и други мали остатоци.
Тип На Објект:
Задните Полици & Додатоци

Слични производи во категоријата