• Неодамнешно
Транспарентен Трки Шофершајбната/Бришачи За Јамаха TZR250 3XV 90-96 91 92 94 95 Мотоцикл

Транспарентен Трки Шофершајбната/Бришачи За Јамаха TZR250 3XV 90-96 91 92 94 95 Мотоцикл

DEN 1673.28

Количината на стоката
Това е достапна

Се ВРАЌА
Ние сме среќни да се замени или рефундирање на погрешни стоки и имаат за цел да го реши секој проблем брзо и на ваше задоволство.
Ако стоката да пристигне неисправни имате до 14 дена од денот на приемот да контактирате со нас. Времето за испорака е од 3-7 работни дена. Тоа е солиден хардвер, така што тие се стабилни. Било која цена да се врати за не-дефектен производ или замена на производот се на товар на купувачот . Ние брод во светот време на Испорака е 11-22 работни дена.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. ПРЕВОЗОТ УСЛОВИ
Економијата на превозот : Ние брод на пакет рок од 1 работен ден по payement избришани.6% Наплата
Забрзана испорака : Express Mail Услугата е достапна.9% Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3.7% Наплата Русија го Оценувате (точка пристигна) 0.7% Наплата Италија го Оценувате (точка пристигна) 2.5% Наплата Канада го Оценувате (точка пристигна) 3. Ветробранското стакло ќе ги одврати повеќе правец за поудобно возење, и ова го прави повеќе релаксирачки и безбедно возење. Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Треба да контактирате со нас за оваа услуга.1% Наплата Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.Дел Име : Мотоцикл Шофершајбната Fitment : Јамаха TZR250 3 XV 90-96 Боја : Транспарентна Материјал : Високо квалитетна ABS пластика Пакет : 1 ×Шофершајбната шофершајбната може да се заштити мотоцикл ентузијасти од ветрот, фрлени-up карпи, остатоци и грешки.4% Наплата Австралија го Оценувате (точка пристигна) 11.5% Наплата Бразил го Оценувате (точка пристигна) 1.
Предмети мора да се врати во нивната оригинална и неискористени состојба. Земјата Време на Испорака(Ден) 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >35 сад го Оценувате (точка пристигна) 17. Овие трошоци се на купувачот одговорност.5% Наплата велика БРИТАНИЈА го Оценувате (точка пристигна) 9.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 9.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Windscreens/Правец На Deflectors
Објектот Ширина:
0cm
Име На Модел:
Tmax500
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Материјал Тип:
Висок Квалитет Направени
Бренд Име:
MOFO CAIZHUANGSHI
Motobike Направи:
Јамаха

Слични производи во категоријата