• Неодамнешно
  • -0 %
Нерѓосувачки Челик Види Бенд 18mm 20mm 22mm за Rolex Безбедност Затворач Рака Јамка Појас Хривнија Црна Роза Злато Сребро + Пролет Бар

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 18mm 20mm 22mm за Rolex Безбедност Затворач Рака Јамка Појас Хривнија Црна Роза Злато Сребро + Пролет

DEN 762.00
DEN 762.24

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Rolex со Право се Види на Лицето (Cosmograph Daytona, Datejust, Ден-Денес, Cellini, GMT-Господар, Море-Жител, Небото-Жител, Submariner, Јахта-Господар, Millgauss, Истражувач, Остриги Вечен, Воздух Кралот, итн.)
Црна
Злато
Роуз Злато
Сребро.
Подарок

Клучни карактеристики

Бендот Ширина:
18mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Безбедност затворач
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Број На Модел На:
за Rolex
Бендот Должина:
прилагодлив

Слични производи во категоријата