• Неодамнешно
  • -0 %
Нерѓосувачки Челик Види Бенд 16mm 18mm 20mm 22mm 24mm за Фосилни Безбедност Затворач Рака Јамка Појас Хривнија Црна Роза Злато Сребро.

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 16mm 18mm 20mm 22mm 24mm за Фосилни Безбедност Затворач Рака Јамка Појас Хривнија Црна Роза Злато

DEN 522.00
DEN 522.24

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Фосилни Мажи Жени со Право се Види на Лицето (Townsman, Модерна Машина, Грант, Нејт, Спорт 54, Патнички, Оригинални Дечко, Жаклин, по мера, Abilene, Гроздобер Музата, итн.)
Црна
Злато
Роуз Злато
Сребро.
Подарок

Клучни карактеристики

Бендот Ширина:
16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 24mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
за Фосилните
Затворач Тип:
Безбедност затворач
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Бендот Должина:
прилагодлив

Слични производи во категоријата