• Неодамнешно
  • -0 %
Нерѓосувачки Челик Види Бенд 16mm 18mm 20mm 22mm 23mm за Casio BEM 302 307 501 506 517 EF MTP Брзо Ослободување на Рака Појас Хривнија

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 16mm 18mm 20mm 22mm 23mm за Casio BEM 302 307 501 506 517 EF MTP Брзо Ослободување на Рака Појас

DEN 618.00
DEN 618.24

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Casio BEM 302 307 501 506 517 EF MTP Серија со Право се Види на Лицето
Црна
Злато
Роуз Злато
Сребро.
Подарок

Клучни карактеристики

Бендот Ширина:
16mm, 18mm, 20mm, 22mm, 23mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Затворач Тип:
магнетски затворач
Број На Модел На:
за Casio BEM 302 307 501 506 517 EF MTP Серија
Бендот Должина:
прилагодлив

Слични производи во категоријата