• Неодамнешно
  • -0 %
Нерѓосувачки Челик Види Бенд 20mm 22mm за Дизел Магнетски Затворач Рака Брзо Ослободување Јамка врвката за на Појас Хривнија Црното Злато Сребро.

Нерѓосувачки Челик Види Бенд 20mm 22mm за Дизел Магнетски Затворач Рака Брзо Ослободување Јамка врвката за на Појас Хривнија

DEN 858.00
DEN 858.24

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте во мојата продавница
Модел : за Дизел Со Право се Види на Лицето
Црна
Злато
Роуз Злато
Сребро.
Подарок

Клучни карактеристики

Бендот Ширина:
20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нова без ознаки
Бренд Име:
CHASBETE
Затворач Тип:
магнетски затворач
Број На Модел На:
за Дизел
Бендот Должина:
прилагодлив

Слични производи во категоријата