• Неодамнешно
Ткаени Најлон Watchband 22mm +Алатка за Samsung Опрема S3 Класичен Граница Спортски Види Бенд Мека Дише врвка за околу Рака Хривнија

Ткаени Најлон Watchband 22mm +Алатка за Samsung Опрема S3 Класичен Граница Спортски Види Бенд Мека Дише врвка за околу Рака Хривнија

DEN 421.92

Количината на стоката
Това е достапна

22mm Најлон Watchband со Црна Нерѓосувачки Челик Тока за Samsung Опрема S3 Класичен / Граница (СМ-R760/R770) 6 Бои : Црна, Црна, Сива, Темно Сина, Светло Кафена, Морнарица, Зелена, Портокалова ЦРНА, ЦРНА, СИВА ТЕМНО СИНА, СВЕТЛО КАФЕАВА МОРНАРИЦА ЗЕЛЕНА ПОРТОКАЛ Карактеристики : - Ширина : 22mm - Направени од премиум ткаени најлон, дише, меки и удобни за носење - Со црна нерѓосувачки челик тока, за да одговара со вашиот опрема s3 најдобро се Прилагодува на големината на индивидуалните зглоб, f тоа и за Мажите и за Жените Што се Вклучени : 1 x Watchband 1 x Види Алатка 4 x Пролет Бар

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Watchbands
Број На Модел На:
за Samsung Опрема S3 Класичен Граница R760 R770
Затворач Тип:
Црна Нерѓосувачки Челик Тока
Бренд Име:
TRUMiRR
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Најлон
Бендот Должина:
прилагодлив

Слични производи во категоријата